Share
Go down
avatar
viesmīle
Viesis

Čili pica Empty Čili pica

on Trešdiena Aprīlis 20, 2016 9:51 am
Tas nav darbs, uz kuru var iet ar prieku. 10-11 stundas dienā jāpavada vienā skriešanā, nedrīkst pat apsēsties. Galdiņu vairāk nekā normāls cilvēks var apkalpot, rezultātā klienti gaida, reizēm kaut kas tiek sajaukts un regulāri jāsaņem pārmetumi. Vadība visu laiku aizrāda - nepietiekoši ātri tiek apkalpoti klienti, nepareizi smaidi, izturies utt. Liek uzbāzties cilvēkiem ar dažādiem piedāvājumiem. Ja neietirgo noteikto summu - tiec ierakstīts melnajā sarakstā, kurš tiek pielikts pie sienas un riskē tikt atlaista. Pusdienas par brīvu, bet paēst nav laika. Ieēd vienu karoti zupas stāvus, uzreiz jau administrators medainā balsī painteresējas vai ar maniem galdiņiem viss kārtībā. Sīka grāmatvedība, ja kāds cents pietrūkst, neīstais čeks, vai nav piesprausts kupons pie čeka, uzreiz paskaidrojums jāraksta. Un tā katru dienu, brīvdienu tikpat kā nav. Ir pasliktinājusies veselība, sāp kājas, augsts asinsspiediens. Gandrīz vai gaidu, kad atlaidīs. Slodze nereāla un samaksa patiesībā pat nesanāk minimālā. Protams, dzeramnauda, bet mūsdienās jau cilvēkiem tās naudas nemaz nav tik daudz. Un viņi nemaz tik bieži to neatstāj, jo ir jāgaida, ēdiens nav labs utt. bet viesmīlis jau nav vainīgs, ka nevar vienlaicīgi atnest ēdienus vairākiem galdiņiem! Strādāju, jo šobrīd nav citas iespējas. Skatīšos, ja būs tik traki arī turpmāk, rakstīšu atlūgumu.
avatar
Laime
Viesis

Čili pica Empty Re: Čili pica

on Trešdiena Aprīlis 20, 2016 11:08 am
Nostrādāju par viesmīli pus gadu un biju laimīga, kad beidzot tiku prom, bet žēl tos, kas joprojām mokās. Protams, dzeramnauda ir forša lieta, bet ne katru dienu tā bija tik laba un par tādu skriešanu un veselības bendēšanu (par pusdienlaiku var aizmirst) nav tā vērta. Admini reizēm sliktāki par vadītāju, kliedz, savus pienākumus nepilda. Ofisa darbinieki gan likās sakarīgi, ja normāli apkalpo, tad neviens neko nesaka un ir laipni, pat kādi santīmi dzeramnaudā reizēm tika Very Happy Darbs priekš skolniekiem, studentiem labs, bet labāku arī noteikti var atrast, jebt katrā vietā jau savi mīnusi, šeit padaudz.
avatar
thuglife
Viesis

Čili pica Empty Re: Čili pica

on Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 5:40 pm
Nekad neejat strādāt uz Chili picu , algas mazas , attieksme no vadības slikta , visus ņem priekšā visos iespējamajos caurumos. Darbiniekus uz darbu izsauc pēkšņi , dažiem pat nedēļu no vietas jārukā. Darbiniekiem jāparaksta līgumi par to lai nestāsta, cik viss ir slikti chili picā. Viesmīlēm ir ļoti smags darbs! Apbrīnoju , kā viņas turās.
avatar
superzaķis
Viesis

Čili pica Empty Re: Čili pica

on Svētdena Jūlijs 24, 2016 7:13 pm
Jautājums vadībai, ko varētu uzdot arī attiecīgām valsts iestādēm. Kā var aprēķināt MĒNEŠA algu 90Eur !!! uz rokas? Stundas likme 2,20 Eur uz papīra. Vidēji dienā tiek strādātas 9-11 stundas!! Pēc maniem aprēķiniem sanāk, ka darbinieks strādājis ~ 60 stundas, kas pilnīgi neatbilst reālajai stundu uzskaitei. Kā šie viltnieki - krāpnieki to spēj dabūt gatavu? Jā painteresējas VID - kas tā par īpašo algas aprēķinu formulu. Varbūt noder.
Sponsored content

Čili pica Empty Re: Čili pica

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā