Share
Go down
Beerman
Viesis

Aldaris

on Trešdiena Aprīlis 20, 2016 9:39 am
Pirms līguma noslēgšans tika apgalvots, ka tā kā uzņemums ir ļoti dinamisks, tad pastāv ļoti lielas iespējas karjeras izaugsmei. Tā kā biju ļoti ieinteresēts šajā sakarā, tad tam pievērsu lielu uzmanību. Bet nostrādājot vairāk kā 2 gadus nekādas perspektīvas nav parādījušās. Un savu darbu es daru labu, jo tā tieku vārdiski novērtēts no kolēģu un vadības puses. Kad nu esmu izlēmis meklēt laimi citur, no vadības puses nav radies neviens piedāvājums un ieinteresētības, lai es turpinātu savu darbu šajā uzņēmumā, lai gan zinu, ka šim amatam nav nemaz tik viegli atrast piemērotu darbinieku. Tāda nu ir attieksme šajā uzņēmumā pret labiem un apzinīgiem darbiniekiem. Karjeras izaugsme retos gadījumos iespējama pielīdējiem, nekauņām un pīpmaņiem. Pārējiem - tikpat kā nekādas!
tallla
Viesis

Re: Aldaris

on Trešdiena Maijs 11, 2016 1:36 pm
Strādāju jau samērā ilgi, darbs ir fantastisks un aizraujošs - nekad nebūs garlaicīgi, pa lielam darbs ierauj un Tu dzīvo darbam, tici tam ko dari, nemanot kļūsti par darbaholiķi un patriotu. Ļoti liela mainība darbā... vakar tā, šodien šitā, rīt hvz kā Smile Visam jāpielāgojas ātri... Komunikācija uzņēmumā uzlabojas, bet daudzi procesi tiek bīdīti šaurā personu lokā... Izaugsmes iespējas ir, bet zemākajos līmeņos... Liela ietekme ir Personāla depart. Atvaļinājums vasarā - aizmirsti! Kā darba vietu iesaku visiem, lai ko dzīvē iemācītos un gūtu ļoti labu pieredzi nākamajam darbam. Veiksmes stāstu ir pa pilnam.
Atpakaļ uz augšu