Share
Go down
mazaragana
Viesis

Kababs Fix

on Piektdiena Aprīlis 08, 2016 3:09 pm
Darbs smags, visu dienu uz kājām. Dažu labu reizi ejot mājās pēc darba vienkārši kliboju jo sāpēja pēdas. Ik pēc 2 stundām ļāva aiziet atpūsties uz 10 min ,kurš nu gāja pīpēt kurš uz toleti skrēja bet es sēdēju un atpūtināju kājas. Pa ceļam protams piemetināja lielu musuru maisu kas bij jaiznes un arī patērēja savu laiku. Manuprāt tā pārmēŗīgā tīrība arī bij par traku. Neko nevarēja aiztikt, tā uzreiz dzina mazgāt rokas. Nedaudz pieskāries matiem ej mazgā rokas, lej suliņu mazgā rokas utt. Nepagāja ne pus diena kad jau roku āda bij sausa. Nemaz nebrīnijos ka maiņas vecākās uz darbu ņēma roku krēmus. Viss jātīra ar baigajām ķīmijām no kā uz rokām sāka mest pumpas. Pašai nepatīkami un kauns klientus apkalpot. Jauniņos dzenā kā nezinu pat ko, aiznes to ,atnes šito un pats galvenais jau visu dienu mazgā paplātes un vāc aiz visiem. Uz vietas stāvēt nedrīkst un neko nedarīt ,vienalga vai ir vai nav ko darīt. Kaut vai tā lete būs noberzta 10 vai 20 reizes pēc kārtas tas tev vienalga jādara. Kolektīvs nu teikšu tāds ne pārāk ,aiz muguras viens otru ''apliek'' ,klačojās par jauniņajiem kam kāds apģērbs ,matu sakārtojums utt. Tā pārsvarā dara tie kas jau strāda labu laiciņu tur. Beigās jau uzzināju ko par mani tur runā kad gāju prom no darba. Vadībai neinteresē kā tu jūties, vai tev ir sliki ,griežas galva vai esi galīgi slims un klepo ar asinīm kā tas atgadijās man. Man tikai maiņas vecākā pateica lai nežēlojos jo viņiem tas neiteresē. Algas arī smieklīgi mazas, labi ja 250 eur mēnesī strādājot labi. Ir protams arī nedaudz naudiņas aploksnē ,tad 20 tad 40 eur mēnesī. Ir jābūt morāli ļoti spēcīgam raksturam. Ir arī viens pluss, pusdienas par brīvu... Bet tajās pašās pusdienās bieži vien palaiž darba beigās ,kad viss jau auksts citriz paspēj uz siltu. Gadās ka taisi kebabu un siekala tek ,vnk nespēj nedomāt kā gribas kko apēst. Very Happy Vārdu sakot neiesaku iet uz KebabsFix. Vadībai ieteiktu neizturēties kā pret suņiem, jo visi mēs esam cilvēki. Wink
cheezy
Viesis

Re: Kababs Fix

on Piektdiena Aprīlis 08, 2016 3:58 pm
Darbs itkā nav slikts, bet attieksme un darba samaksa.. Vadībai tu neesi cilvēks, tev nedrīkst būt privātās dzīves. Laiku plānot nav iespējams, jo grafiks ir vien uz kādām pāris dienām uz priekšu(labi ja).. Strādāju šajā vietā gadu, mēģināju apvienot darbu ar studijām, sākumā vadība nāca pretī, bet beigās tieši darba dēļ nācās pamest mācības. Ja tu esi tiešām bēdīgs cilvēks un tev nav kur likties, labāk ej strādāt par sētnieku, jo šaj vietai ir nepieciešami cilvēki, kuri par zemu samaksu fanos par savu darbu..
Atpakaļ uz augšu