Share
Go down
avatar
murgs
Viesis

Buts

on Piektdiena Aprīlis 08, 2016 1:08 pm
Šajā uzņēmumā darbinieki mainās kā apakšbikses, pieredzējuši darbinieki un riktīgi spaci tiek mobingoti no šīs pašas bargās kundzes puses, a kundziņš tik rokas plāta, neko nespēj izdarīt.
Nosacījumi darbiniekiem - kā vergturiem. Stiep kā gribi, velc kā gribi, bet nopelnīt šai uzņēmumā nu nav iespējams. Ja vēl būtu attieksme būtu normāla vai kāds paldies pateiktu par darbiem vakaros, brīvdienās vai entuziasmošanu, bet neee, nav paredzēts.
avatar
Lietotājs
Viesis

Re: Buts

on Piektdiena Aprīlis 08, 2016 1:14 pm
Butā strādāju kādu laiku atpakaļ. Vadība ļoti dīvaina un neprofesionāla - darbiniekus, nenovērtē, neatbalsta, neuzmundrina, nemotivē, nedara neko lai darbiniekiem tur būtu prieks strādāt un censties. Tur nav viena kopēja draudzīga kolektīva - ir vadība un ir darbinieki un savstarpējās attiecības ir kā vergturiem un vergiem. Nav savstarpēji laipnas un draudzīgas attiecības. Vadība ik pa laikam kādu darbinieku, kā tautā saka - "izd**ž", dēļ kaut kādiem sīkumiem. Personāldaļa ļoti neprofesionāla, darbiniekiem grūti ar viņu komunicēt. Nostrādātās virsstundas nekādi netiek novērtētas. Darbinieki ļoti bieži mainās.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs varat atbildēt tematos šajā forumā