Share
Go down
Annapanna
Viesis

Apranga

on Piektdiena Aprīlis 08, 2016 1:06 pm
Otro reizi strādāju APRANGA veikalā. Pirmajā reizē vienkārši drausmīga vadītāja, it kā teica, ka varēs apvienot darbu ar skolu, bet beigās jau lika darbu tādā laikā kad ir skola, kaut gan teicu, ka nevaru tajā dienā strādāt. Visu dienu uz kājām,šausmas! Vismaz atļautu piesēst mirkļos, kad nav cilvēku. Vienmēr darbi kaut kādi nav jādara, tā ka stulbi vazāties pa veikalu tas nav normāli! Otrkārt vadība APRANGAS ļoti bezatbildīga, nav cilvēku, kas strādā, bet jaunus nemeklē, mētā cilvēkus no viena veikala uz citu! Nebrīnos kāpēc cilvēki iet projām, otrkārt atalgojums par tādu darbu nu nav normāls! Pati vadība sēž dzer kafiju, smejās (vienmēr, kad esmu iegājusi birojā tā ir bijis) , ļoti augstprātīga vadība un vēl lielas algas, es tik nesaprotu par ko. tā kā tiek nodarbināti cilvēki veikalā, viņiem vajadzētu saņemt mēmās algas! Otrkārt, tās apmācības ko viņi rīko, kam tādas ir vajadzīgas? lai pastāstītu par jaunām biksēm vai kleitām? tas ir nevajadzīgi!Attopaties APRANGAS vadība, jūs esat nekam nederīgi strādnieki, tikai baigās dāmas uz lētām augstpapēžu kurpēm!
Jautātājs
Viesis

Apranga

on Pirmdiena Aprīlis 18, 2016 9:53 pm
Sveiki. Varētu uzzināt kāda ir stundas likme? Un vai ir iespējams sarunāt pilnu slodzi?

Un vel..ja CV.lv ir pieteikums uz vakanci, bet neatbild (sliktas krievu valodas zināšanas) vai ir cerība, ja aiznes CV uz konkrēto veikalu, ka tiks pieņemts?

Paldies, par informāciju!
Susannna
Viesis

Re: Apranga

on Otrdiena Aprīlis 19, 2016 10:17 am
Strādāju par pārdevēju- kasieri Apranga LV veikalā ZARA pirms 1,5 gada. Mīnuss ir lielā kadru mainības, kas novērojama daudzos tirdzniecības uzņēmumos, jo pārsvarā šeit strādā jaunieši, savienojot darbu ar studijām. Bez krievu valodas zināšanām darbā neņem. Par attieksmi no vadības var teikt tikai to pozitīvāko. Arī kolēģi bija ļoti sirsnīgi (ar dažiem izņēmumiem, bet kurā vietā gan negadās pa kādai melnai avij). Atalgojums tajam laikam bija pietiekams un regulārs ~400eur (esmu dzirdējusi, ka patlaban tas ir ievērojami pieaudzis). Vadība rūpējas arī par darbinieku saliedētību, organizējot dažādus pasākumus. Sirsnīga darba vieta, kuru atceros tikai ar pozitīvām emocijām.
rasarasarasa
Viesis

on Otrdiena Novembris 29, 2016 3:18 pm
Aizsūtīju darba pieteikumu uz APRANGU saņēmu uzaicinājumu uz pārrunām, atnācu noteiktajā laikā uz noteiktu vietu(offisu), nogaidīju 30minutes ārā neviens neatnāca, zvanīju vadītājai vairākas reizes necēla klausuli un pat nepārzvanīja. Pats labākais bija tas ka offisa dega gaisma un kāds tur iekšā staigāja aiz aiztonētām durvīm varēja redzēt es pieklauvēju pie durvīm neviens neatvēra vaļā tikai kāda sieviet no malas lūrēja vai es vel tur stāvu. NEIESAKU UZ TIK AUGSTAS APKALPOŠANAS UZŅĒMUMU IET STRADĀT!

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu