Share
Go down
Zuze
Viesis

Drogas

on Ceturtdiena Aprīlis 07, 2016 8:30 pm
Nevienam neiesaku iet stradat uz shito MURGU! Man vajadzeja atri darbu, tapec aizgaju uz interviju un tiku pienemta. Tachu jau 1. nedelaa sapratu, kas taa par suuda bedri. Ofisaa sastasta visaadas pasakas, bet patiesiba nekas nav no soliitaa - pat elementaars darba aprikojums. Bet tas vel nav tik traki. Vadiibu vajadzeetu izshaut. Tur ofisaa/vadiibaa straadaa beernudaarza liimena indiviidi, kas tikai domaa kaa vairaak izsuukt naudu, bet par darbiniekiem ir nospljauties. Tikai muljkjes tur paliek straadaat. Atceros, kaa darbaa lejaa noliktavaas vadiitaaja ar vecaako paardeveeju meedza dzert alu un taa pamatiigi. Labi, man tas netrauceeja, bet ja vadiitaaja ir taada maita, ta tas pretiigi. Nozheelojamaas aitas. Arprats, Drogaas ir drausmiigi kadri. Bet ne par to ir stasts. Ko tik Drogas apmaciibaas nestaasta - jaauzbaazhas cilveekiem, jaapiedaavaa saistiitaa prece viena peec otras. Pie kases obligaati jaapiedaavaa papildus prece - tas ir tik drausmiigi. Lielaakajai daljai pireceeju tas shausmiigi krita uz nerviem. Man kaa klientam ari tas kretinee. NEVIENAM, NEVIENAM nepatiik, ja veikalaa uzbaazhas ar preci, bet redz, ja es to nedariishu, tad vadiitaajai nebuus preemija un taapeec vinja psiho kaa aizdedzinaata cuuka. Darba pienaakumos ietilpst ne tikai paardeveeja/kasiera pienaakumi, bet arii apkopeeja un kraaveeja darbi. Kastes ir ljoti smagas, ir taadas, kuras pat divataa gruuti pacelt. Ka juus dommajat - tas ir normaali? Apkopeejas nav, jo Drogas grib ietaupiit! Taadaa gadiijumaaa, lai piemaksaa darbiniekiem par papildus darbu!! Bet nee. Mees straadaajam kaa VERGI un par to neko nemaksaa. Man ir pieredze ljoti labos darbos gan LV, gan aarzemees un es zinu kas ir ko veerts. Aarzemees esmu tik pelniijusi cik tai suuda vadiibai nekad nebuus meenesii. Un es sraadaaju 8h un biju apmierinaata. Taa kaa man vemt gribas no taas vadiibas dirshanas, ka shis ir ''labs'' darbs'', jo tas ir sliktaakais ko esmu dariijusi. Tur arii ir pretiiga aura. Un vienmeer jutos netiira, kad gaaju maajaas, pat peec darba nebija veelmes kaut kur aiziet atpuusties. FUJ! Un vinji maak tikai aizraadiit, ja sekundi kaut ko nedari, bet kad visu dienu raujies kaa eezelis nevienu labu vaardu nepateiks, bet paies garaam ar paceltu degunu. Zinu, ka vadiibai ir vienalga, jo meitenes mainaas kaa konveijerii, buus tacu citas jaunas stulbeniites un uz to arii vinji parazitee. Es ieniistu DROGAS un man tagad ir pretiigi uz vinjaam pat skatiities. ESMU TIK LAIMIIGA, KA AIZGAAJU. Es maacos augstskolaa un man iet ljoti labi un es zveeru, ja man buus izdeviiba es dariishu visu, lai taam suuda Drogaam ieriebtu!!
feja
Viesis

Re: Drogas

on Trešdiena Aprīlis 20, 2016 10:01 am
Pastrādāju Drogās divas nedēļas, un ja parasti sākot strādāt jaunā vietā kādu laiku ej uz darbu ar prieku un interesi, tad šeit jau ierodoties pirmajā dienā pārņēma riebums. Pirmajā dienā ierodoties,jau no vecākās pārdevējas tonis bija tāds, ka tu esi pilnīga nulle. Un tā bija līdz pēdējai manai darba dienai. Kā jaunam darbiniekam, atbalsta nav nekāda. Kad trešajā darba dienā atklāja, ka labi māku strādāt ar kasi, tad tā arī tās divas nedēļas kasē nosēdēju. Lai atrastu kontaktu ar kādu kolēģi vai vadītāju, ir jāmāk pielīst, bet jebkurā gadījumā visur būsi vainīgs. Ja vēlies uzsākt sarunu, tad toni vai atbilde ir tāda, ka labāk vispār nevērt muti vaļā. Vienmēr ir jaunā darbinieka viedoklis pret ilgāk strādājošiem, un mani paskaidrojumi vai priekšlikumi netika ņemti vērā. Visu laiku atrada, ko pārmest biji vai nebija vainīgs. Man mērs bija pilns, jo braucot uz darbu ar mašīnu, nokavēju 1min no darba sākuma, bet morāli dzirdēju tādu it kā veselu dienu nebūtu ieradusies darbā. Pēc tam vadītājas skatiens un sejas izteiksmeb ija tāda it kā es viņai būtu vīru atņēmusi vai veikalu apzagusi. Kad sekoja vēl viens uzbrauciens, tad biju gatava pusdienas laikā visu nomest un braukt mājās. Kad gāju pie vadītājas, lai pateiktu, ka pirmdien vairs darbā neieradīšos, un kā iemeslu pateicu, ka es šādā kolektīvā nevaru strādāt, tad vadītāja man pateica, ka man pašai ir problēmas. Parasti tādos veikalos, ja viens cilvēks sēž pie kases, tad vismaz viens cilvēks ir zālē, lai vajadzības gadījumā varētu palūgt palīgā vai tml., bet šajā veikalā, kādu darbinieku zālē atrast bija visai reta
susurs
Viesis

on Trešdiena Aprīlis 20, 2016 3:03 pm
Nostrādāju tanīs Drogās vairāk par gadu. Tas bija konkrēts murgs.Tās smagās kastes,kas bij jānēsā caurām dienām,kad bija saplīsis lifts un nemaz nerunājot par to vasaru,kad nedarbojās kondicionieri un mums neizturamā karstumā bija jāstrādā(pircēji arī bija sašutumā kā tādā pirtī var kko darīt). tad vēl attieksme no jaunās darba vadītājas bija necilvēcīga un pazemojoša.Bieži vien sadeva tik daudz darba,ka vienkārši nepietika laika to visu pabeigt un tad vajadzēja uzklausīt pārmetumus par to,cik lēnitiek darīts darbs. patiesībā darbinieki skrēja kā tādi sprinteri,lai visu paspētu izdarīt.nekad netika novērtēts padarītais.Dažkārt tos darbiniekus,kas patiesi strādāja labi noverdzināja tā,ka dienas beigās vairs rokas necēlās,kamēr pārējie darbinieki varēja glīti izskatīties un gandrīz neko nedārīt,jo lūk esot slinkums tiem jaunajiem kko mācīt. Neizturami bija tas,ka tika pieņemti darbinieki,kas nesa laukā preci un mums par to vajadzēja maksāt. Un vēl tā zagļu ķeršana...kājas sāka trīcēt tos narkomānus aizturot,tie draudi,kas tika mums izteikti. Nu patīkami nebija.Vismaz daļa no kolektīva bija tiešam jauki cilvēki un tas mani tur noturēja tik ilgi.Kopumā varu teikt,ka Drogās pret darbiniekiem izturās briesmīgi un tad vēl uzdod debīlus jautājumus,kad no darba aizej.
Lasitaja100
Viesis

on Pirmdiena Maijs 23, 2016 6:10 pm
Sveiki, vēlos brīdināt visas, kuram ir doma strādāt Drogas un atvērt acis visam, kuras strāda. Tātad, darba intervija man solīja pārbaudes laika 2,16€ stunda, pēc pārbaudes laika un eksāmena nolikšanas - 2,56€ stunda. Labi. Noliku eksāmenu, itka alga palielinājas, bet tobrīd neaptveru, ka nejau tādēļ, ka stundas likme būtu lielāka, bet gan tadel, ka stundas ir sabāztas 2x vairāk nekā man bija pārbaudes laika. Ari uz algas lapiņas skaidri un gaiši norādīta stundas likme - 2,20 € stunda. Un tas vel nav viss, stundas likme katru mēnesi ir savādāka, citreiz 2,21 stunda, citreiz 2,19 stunda. Sanāk, ka pēc eksāmenu nolikšanas stundas likme palielinās par 0,04-0,05 centiem stunda, vai vel mazāk. Un pats labākais ir tas, ka pēc algas lapiņas saņemšanas mums liek parakstīt papīru, kurš skan aptuveni ta- piekritu, ka mana algas lapiņa tika Aprēķināta pareizi. Protams, to viņi dara, jo labi zin, ka apšmauc mūs. Darbs Drogas ir verga darbs, no mums Prasa tik daudz, bet dot vispār neko negrib, ka tik nejauši kādu lieku centu mums neiedot. Ari tas pašas atlaižu kartes darbiniekiem, no sākuma atlaide ir 5%, Tu aizej, sapērcies, darboni atlaidi un pēc tam Tev to atlaidi no algas novelk. Nu vai nav cukas? Aizmirsu piebilst pasu galveno, ka noliekot eksāmenu Tev liek parakstīt līgumu, respektīvi, ja stundas likme ir 2,16 un pēc eksāmena itka vajadzētu būt 2,56, tad līgums ir šāds - stundas likme VAR tikt palielināta par 0,40€. Kas protams nekad netiek palielināta. Protams, ka mēs pasi vien esam vainīgi, ka parakstam tādus līgumus, godīgi sakot, es pat līgumu neizlasīju un parakstīju ka robots, jo ticiet vai ne, bet drogas katru dienu ir jāuzliek paraksts vismaz kādas 20-25 reizes, kas manu prāt ir ar nolūku, visi šie paraksti dienu diena, tas ir gudrs paņēmiens, jo kad Tu saņem kārtējo līgumu, Tu automātiski to paraksti, jo cilvēks tiek notrulināts lidz pēdējam. Darbs ir nežēlīgs, vairāk grauj garīgi nekā fiziski, jo apzināties, ka tie, kas sez tur ofisos pelna lielu naudu un vel pievāc mūsu godam nopelnītas algas ir vienkārši briesmīga. Nekādu izaugsmes iespēju nav, ka tiec par vecāko pārdevēju augstākais ko vari nopelnīt ir 400€, tas ir smieklīgi. Drogas ir visnegodīgākais uzņēmums ar kādu man nācies saskarties. Kronis visam ir tad, kad atbrauc reģionāla administratore un bore, ka katram cilvēkam ir jāatkārto viens un tas pats, nedod Dievs kautko ne ta pateiksi, atvilks prēmiju zibens ātruma. Ta ka, es ceru, ka mans raksts kādai noderēs, padomājiet pirms ejat strādāt uz drogam.
Lindee
Viesis

on Svētdena Jūlijs 24, 2016 7:15 pm
Nevienam neiesaku iet strādāt uz šito MURGU drogasu! Man vajadzēja ātri darbu, tāpēec aizgāju uz interviju un tiku pienemta. Jau 1 nedēļā sapratu, kas tas ir sūds. Mocijos tur mēnesi, katru dienu negribējas iet strādāt, jo bija slikta pašsajuta veikalā, skatās darbinieki uz tevi kā uz gaļu, vienkārši stāvot pie kases vērot cilvēkus jau 1)BRĪDINĀJUMS ej strādā tu neko ne dari, komande tik un komande, pameiģini pateikt viņiem kaut ko pretī uzreiz ienaidnieks uz visu laiku. Kastes ir jāplēš ar rokām, tas ir ļoti nepatīkami, nav ne cimdi nekas dots tev priekš darbam, Pie kases stāvot ir jāpiedāvā papildus prece, klientiem tas ļoti besī un nepatīk, daudz reizes bija uz to tēmu konflikts, kā mēs uzbāžamies klientiem, man ka klientam arī nepatīktu visu laiku uzbazties virsu ar palid preci, ja cilvēkam tas būs vajadzīgs viņš arī kassierei pajautās par to preci. Mēs esam ne tikai kassieri, bet arī krāvējas, apsargi un arī apkopējas, visu ir jāskātās, un jāvēro, un cik stundā?? 2.30 vai 2.20?? tas ir smieklīgi, par tādu darbu 2x reizes lielāks algas ir jābūt a ne 2,30 stundā.Sāp tagad mugura, un ko ?? pasakot vādītājai to viņa pasmiesies un pateiks nav mana problēma, bet kas tad man apmaksās ārstu?? tas ir viss dēļ Drogass , jo ir grūti celt smagas kastes ar preci, kaut arī divētāa. Viss tak nāks atpakaļ, karma ir tāda lieta..
Amaranta
Viesis

on Piektdiena Februāris 03, 2017 4:05 pm
Drogas - briesmīgākais darbs kādu varu iedomāties. Nevienam neiesaku. Nemitīga cīņa ar zagļiem, naktis jāliek akcijas, par ko vairāk nemaksā ka parasta stundas likme, galveno priekšnieku prasības vnk neiedomājamas. Nedod dievs, ja pie kases nepateiksi katru vārdu, kas jāsaka, momenta izsviedis ka nekam nevajadzigu suni. Cilvēki ar katru dienu palika riebīgāki un riebīgāki. Vadība bruka virsu ka nerunājam krieviski, krievu tautības cilvēki ar no sevis iedomājas nez ko, daudzi uzstāja, lai runājam ar viņiem viņu valoda. Vnk stulbums. Pozitīvais, man bija jaukas kolēģes, no kuram bija loti zel šķirties. Katra zina nevienam nenovēlu šādu darbu strādāt!!!
Kate
Viesis

on Piektdiena Februāris 03, 2017 8:17 pm
Lasu un brīnos!! Kāpēc neviens nav minējis par virstundām??Un ka par tām netiek maksāts likuma noteiktajā kārtībā?Virsstundas ir obligātas, bet kad saņēmām algu , bija jāparaksta lapele par papildus darbu, kurā tika samaksāts par virsstundām par parasto likmi, nevis uz pusi vairāk. Bija man kolēģe ,kura vairākas reizes lūdza prieksniecei,lai neliek vinjai strādāt virsstundas... bet nevienu tas neinteresē. Un par akciju noformēšanu nakts stundās arī netika maksāts kā par nakts stundu likmi. Grafiks arī bija viltīgi rakstīts ar zīmuli , lai tad ,ja uznāk pārbaude, visu veiksmīgi varētu nomaskēt.
Strādāju arī par vecāko pārdevēju un tad jau sanāca strādāt vairāk kā 14h dienā. Nostrādājot jau 3 dienas pēc kārtas jutos kā izd.... krizdolis.
Un par zagļiem vispār nerunāsim.Stājoties darbā domāju,ka būšu pardevēja-konsultante, bet man vēl bija jādara apsarga pienākumi.... ok, uzmanīt viņus var, bet ne jau skriet vinjiem pakal un apdraudēt savu dzīvību, tikai tapēc,ka ofisā sēdošie uzskata,ka apsargs katru dienu nav nepieciešams.
Un neaizmirsīsim par svētkiem, kad jāģērbjas kā klauniem .... drēbes pašiem jāmeklē un pēc svētkiem šīs drēbes ir izmetamas, jo darbs tomēr ir fizisks ar visādām ķīmiskām vielām, kuras diezgan bieži tiek atvestas bojātas un sasmērēšanās ir neizbēgama.
Tāda lūk mana pieredze Drogās.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu