Share
Go down
avatar
Admin
Admin
Number of posts : 9
Join date : 31.03.16
http://tavsdarbadevejs.latvianforum.net

Foruma lietošanas noteikumi

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 1:09 pm
1. Jaunas tēmas izveide
1.1. Pirms jaunas tēmas izveidošanas pārliecinieties, izmantojot foruma pārlūku pa sadaļām vai meklētāju pēc atslēgas vārdiem, vai tamlīdzīga tēma iepriekš jau nav bijusi un vai tajā jau nav apspriesta Jums interesējošā tēma vai jautājums. Ja tamlīdzīga tēma atrasta, bet tā nav pietiekami iztirzāta, tad pievienojiet ziņojumu jau esošajā (atrastajā) tēmā.
1.2. Izveidojot jaunu tēmu, noformulējiet tās nosaukumu maksimāli konspektīvi un skaidri, lai pārējiem foruma apmeklētājiem, izlasot nosaukumu, būtu skaidrība, par ko ir tēma. Tēmai izvēleties attiecīgu foruma sadaļu, kura pilnība atbilst tēmai.
1.3. Foruma administrators patur tiesības tēmas nosaukumu mainīt vai dzēst tēmu pilnībā. Aizliegts publiski apspriest administratoru darbības.
1.4. Forumā aizliegts publicēt personu kodus, telefona numurus, vai citus sensitīvus datus (personas dati, kas norāda personas rasi, etnisko izcelsmi, reliģisko, filozofisko un politisko pārliecību, dalību arodbiedrībās, kā arī sniedz informāciju par personas veselību vai seksuālo dzīvi)
2. Ziņojuma pievienošana
2.1. Ziņojumam jābūt saistībā ar tēmas izvirzīto jautājumu vai apspriežamo tematiku.
2.2. Ziņojumu jāraksta ievērojot pareizrakstības normas un interpunkciju, lai būtu viegli uztverams un viennozīmīgi saprotams.
2.3. Ziņojums nedrīkst saturēt pārmērīgu daudzumu nenormētas leksikas nedz latviešu, nedz kādā svešvalodā.
2.4. Ziņojums nedrīkst būt citus aizskarošs vai apvainojošs. Personiskas nesaskaņas nerisiniet publiski, bet gan privāti, piemēram, izmantojot privātos ziņojumus reģistrēto apmeklētāju savstarpējai, personiskai saziņai.
2.5. Ziņojums nedrīkst saturēt pornogrāfiska satura informāciju (tostarp attēlus), kā arī informāciju, par kuru var iestāties administratīvā vai kriminālā atbildība.
2.6. Ziņojums nedrīkst saturēt atklāti attēlotu ainu ar nepatīkamu skatu (piemēram, smagas avārijas sekām ar bojāgājušajiem). Ja vēlaties tādu ievietot, tad norādiet tikai vietrādi uz to, pirms tam ziņojumā brīdinot, ka mērķa vietne satur nepatīkamus skatus.
2.7. Ziņojums nedrīkst saturēt komerciāla rakstura informāciju, no kuras labumu sistemātiski gūst pats ziņotājs vai viņam piekrītošā komercsabiedrība vai organizācija.
2.8. Foruma administrators patur tiesības ziņojuma saturošo informāciju mainīt vai dzēst pilnībā. Aizliegts publiski apspriest administratoru darbības.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā