Share
Go down
avatar
ViesisRaimis
Viesis

Grifs Ag apsardze Empty Grifs Ag apsardze

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 3:37 pm
Labāku algu nopelnīju 2008.gadā strādājot par parastu zāles flīžu pucētāju, nekā 2011.gadā par objekta vecāko-flīžu pucētāju! Izaugsmes iespējas bija retajiem, ja vien trapijies ar normaliem kolegiem objekta,un paradiji, ka tev vismaz galva kkas ir!!!Very Happy Algas mazas,pienakumi parmerigi daudz,cakare par katru sikumu!! Lielakai stresa noturibai ir jabut pret vadibu, neka pret cilvekiem kurus aizturi!! Par operativajiem vaditajiem varu teikt labu tikai par vienu cilveku!! Labak neteiksu cik tur nostradaju:D Labakais, ka tagad sertifikatam jau ir jabut uz kepas ejot uz Ofisu staties darba!!Ar savu attieksmi vini ir izsvilpusi loti daudz sakarigus cilvekus!!Nepieciesama savadaka motivacijas sistema!Objektus sagrabjas,darbinieki nav,visi pargurusi no entajam virstundam, un cakare vel ka nenem citur mainas!Pat veselibas apdrosinasanas nekadas nav!!Neesmu sajutis! Darbs cilvekiem kuriem nav nervi vai ari kuri tos velas sabeigt neilga laika posma!!
avatar
spiegs009
Viesis

Grifs Ag apsardze Empty Re: Grifs Ag apsardze

on Ceturtdiena Aprīlis 07, 2016 8:19 pm
Alga. Grāmatvedība! Tās ir šausmas! Līgumā atrakstīts viens, kad normāli algai jābūt ieskaitītai, bet realitātē gandrīz katru mēnesi viņiem nobrūk sistēma un neko laikā nevar pārskaitīt. Cilvēki taču rēķinās ar to, ka alga tiks ieskaitīta laikā, tā kā atrakstīts līgumā. Ja 15.datums iekrīt svētdienā, algai jābūt piektdien. PIEKTDIEN! Cilvēki gaida un viņiem vienalga!
avatar
antonio72
Viesis

Grifs Ag apsardze Empty Re: Grifs Ag apsardze

on Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 1:00 pm
mēģināšu īsumā: kolēģi kopumā ir ok,daži pastulbi, visur var gadīties. vadība atkarīga no objekta, kopumā ir ciešama. stimulu parastajam darbiniekam ka tādu nav, apmācības- tikai nosaukums- apdrošināšana tikai mobilas grupas darbiniekiem, telefona apmaksa- augstāka ranga vadātajiem, degviela nav apmaksāta, disciplīna ja- loti augsta- samaksa par to nav adekvāta, biezie pazemojumi, ja nepakļauties stulbumam, ko dzirdi un redzi, ja ir konflikts ar administrāciju, vadība nekad nav darbinieka puse, tā padara apsargu par mīksto muļķi, kas nedrīkst izteikt savu viedokli, ja gribat būt apcelts,nenovērtets un pēdējā vietā pēc svarīguma, tad jums uz grifu, esmu vilies šajā uzņēmumā un cietis dēļ sava goda aizstāvēšanās, rakstura stingruma un nepiekāpības
avatar
marisaris
Viesis

Grifs Ag apsardze Empty Re: Grifs Ag apsardze

on Sestdiena Maijs 07, 2016 8:09 pm
man arī tur diemžēl nācās kādu laiciņu pastrādāt administrācijā, manā nodaļā kadru mainība bija 1-2 cilvēki mēnesī, ilgākais darba laiks kolēģim 6 mēneši, alga minimālā ......Attieksme pret darbiniekiem apmēram tāda: "aizej tur, nezin kur, izdari to nezin ko" tikai atp*sies no manis un nekā neprasi, labi ka vispār ir darbs. Nu ļoti skumīgs kantorītis.
Sponsored content

Grifs Ag apsardze Empty Re: Grifs Ag apsardze

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā