Share
Go down
Glamurka
Viesis

Rimi Latvija

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 2:14 pm
Labdien nekad un nevienam neiesaku strādāt Rimi veikala tikla tā ir pilnīga nirgasanas, es biju saslimusi un man ārsts atvēra slimības lapu, aizgāju par to pabrīdināt veikala direktori uz ko man loti rupja toni uzkliedza un teica ja pēc slimības lapas es labi nesastrādā busu atlaista. Es nesaprotu it ka pieaudzis cilvēks, bet vel joprojām nezin likumus es strādāju ar svaigiem produktiem un zinu ja esmu slima ir aizliekts strādāt. Tāpēc lai cik jums dzīve nebūtu slikti neejiet uz Rimi Superneto vai Maksimu jo tur nirgajas par darbiniekiem un izturas ka pret lupatām.
baleisis22
Viesis

Re: Rimi Latvija

on Sestdiena Aprīlis 02, 2016 7:43 pm
cien.cilveki neejiet stradat uz rimi tur gramatvediiba smaucas ar algam un man panemu manu OVP originalu,bet kad gaju projam neatdeva. Kaut gan es ovp par savu naudu taisiju. Un gramatvediiba izliekas ka neredz apgadajamos lai nemaksat tik cik vajag.Ar cienu cietusais no rimi.
Juzix
Viesis

on Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 12:57 pm
Abloms, ne darbs apmeram 6menesus nostradaju liidz sapratu ka ar 250eur menesi dzivot nevar.Stradaju par kraveju 27dienas menesi katru menesi. Liek klaat visadus papildus pienakumus, kuri nebuutu jadara.Vadiitaja dirsaa, Vietniece dirsaa, viss dirsa, kad gaju prom luudzas lai neejot ka te tac nenormalas izaugsmes iespeejas! Kad Tad kad kada no darbinieceem kura jau strada tur 15g peec veel 20g atmetiis kaajas? tad varbuut tiksi pie paaugstinajuma. Gaju uz darbu ar 38g temperaturu, slimibslapu nemt nedriigs jo kraveejs tak tikai viens>>> Tad jau labaak milie cilveki ejiet piesakieties Maximaa, jastrada tapat tikai ir bezmaksas pusdienas, un par labi padariitu darbu sanem patiikamus bonusus pie algas:)
Roze
Viesis

on Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 3:43 pm
Strādāju RIMI (draudzene vēl joprojām strādā), kur paēst oficiālās pusdienas vispār nebija laika, un ja arī izplēsies paēst, tad pēc tam uz tevi skatījās kā uz noziedznieku (un uzklausīt dažādas replikas), jo lūk esi atļāvies 20min. nebūt savā darba vietā. Un nevienu neinteresē, ka man piemēram ir diabēts un jāēd regulāri. ēdiens vispār zem katras kritikas,kaut kas vecs un smirdīgs, bet priekšniecībai gatavo atsevišķi no pārējiem darbiniekiem. Redzēju, ka daudzas meitenes ēdienu pirka par savu naudu, jo diezgan bieži ir saindējušās ar ēdienu. Par priekšniecības attieksmi vispār nerunāšu tā ir zem jabkuras kritikas. Viena bļaušana un pazemošana.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu