Share
Go down
Kalnsmag
Viesis

Sanitex SIA

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 2:10 pm
Uzmanieties, šeit cilvēkus izmanto un ņirgājas par viņiem! Ir pat tik absurdas lietas, ka vadība čeko cik ilgi sēdēji tualetē, kāpēc pusdienas ēdi 30 min ja var paēst pa 15min. Būs savs viedoklis, redzējums (tavs viedoklis jau startā ir nepareizs, tikai Lietuva zin kā strādāt, bet tu esi muļķis/e) - tiksi atlaists uzreiz (piespiedīs parakstīt abpusēju vienošanos) Kadru maiņa vājprātīga, ne jau bez iemesla. Un tas viss ne melnā darba darītājiem, bet ofisniekiem. Katrā ziņā, normālos uzņēmumos algas vienlīdzīgos amatos ir daudz augstākas (ar visu nodokļu nomaksu) Fakts, ka par Sanitex ņirgājas viņu klienti, arī ir rādītājs. Cieniet sevi, apdomājiet vai doties šī uzņēmuma virzienā!
shakalakalaka
Viesis

Re: Sanitex SIA

on Sestdiena Aprīlis 02, 2016 7:35 pm
Kā izpaužas "piespiedīs parakstīt abpusēju vienošanos"? Vai Jūs piesien pie krēsla vai pistoli tur pie deniņiem?
HUH!
Viesis

Re: Sanitex SIA

on Otrdiena Maijs 24, 2016 4:22 pm
Tiesa, ka atlaišanas notiek: ātri, pēkšņi, tajā pat dienā, bez brīdinājumiem un iepriekšējām norādēm par neapmierinātību. Neviens nekad nezina kuru kurā brīdī vienkārši atlaidīs, jo ja tu nepiekritīsi parakstīt "abpusējo vienošanos" tiks atrasti iemesli, lai tevi savādākos veidos izšvilptu ārā. Piemēram ar nopietnu pantu un atsauksmēm par tevi, kā nekam nederīgu darbinieku (gadījumā, ja gribēsiet strādāt kautkur citur) Sludinājumi ir bieži, jo tiešām bieži atlaiž, vai vienkārši paši salūzt un aiziet. Normāliem - labāk nesūtiet cv, paņems to kurš izmisušāks, ar zemu pašapziņu, jo tāds kādu laiku labi vergos un neiebildīs par ikdienas murgu. Kad atkopsies, tad atlaidīs. Vienkārši vajag pavērot cik veselīgu sejas krāsu tie sāk strādāt, un kādi stresaini un izmainījušies sejā pēc pusgada. Plusi noteikti ir tādi, ka pieredzi var iegūt fenomenālu, pēc tam būsiet kā buldozers, citi darbi un problēmas šķitīs smieklīgas.
bijušaisdarbinieks9
Viesis

Re: Sanitex SIA

on Ceturtdiena Oktobris 27, 2016 12:36 pm
Arī man ir izcila pieredze! Pieņem darbā mani, jāiet pirmdien slēgt līgums, pasaka, ka neslēgs līgumu, jo šauboties vai esmu uzņēmumā uz ilgu laiku. Pluss vēl visu laiku izsludinātas vienas un tās pašas vakances..Uzaicina uz interviju un beigās izrādās, ka neviens neder, jo pēc nedēļas atkal tā vakance izsludināta!
Neiesaku Jums šo uzņēmumu, čakarē pamatīgi, aicina tik uz darba interviju no sākuma nepieņem, uz citu vakanci pieņem, bet kad līgums jāslēdz tad pasaka nē. Un personāla speciālisti....laikam skatās, kas patīk kas nē un uz tādu principu pieņem.
Sponsored content

Re: Sanitex SIA

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā