Share
Go down
avatar
Kalnsmag
Viesis

Sanitex SIA Empty Sanitex SIA

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 2:10 pm
Uzmanieties, šeit cilvēkus izmanto un ņirgājas par viņiem! Ir pat tik absurdas lietas, ka vadība čeko cik ilgi sēdēji tualetē, kāpēc pusdienas ēdi 30 min ja var paēst pa 15min. Būs savs viedoklis, redzējums (tavs viedoklis jau startā ir nepareizs, tikai Lietuva zin kā strādāt, bet tu esi muļķis/e) - tiksi atlaists uzreiz (piespiedīs parakstīt abpusēju vienošanos) Kadru maiņa vājprātīga, ne jau bez iemesla. Un tas viss ne melnā darba darītājiem, bet ofisniekiem. Katrā ziņā, normālos uzņēmumos algas vienlīdzīgos amatos ir daudz augstākas (ar visu nodokļu nomaksu) Fakts, ka par Sanitex ņirgājas viņu klienti, arī ir rādītājs. Cieniet sevi, apdomājiet vai doties šī uzņēmuma virzienā!
avatar
shakalakalaka
Viesis

Sanitex SIA Empty Re: Sanitex SIA

on Sestdiena Aprīlis 02, 2016 7:35 pm
Kā izpaužas "piespiedīs parakstīt abpusēju vienošanos"? Vai Jūs piesien pie krēsla vai pistoli tur pie deniņiem?
avatar
HUH!
Viesis

Sanitex SIA Empty Re: Sanitex SIA

on Otrdiena Maijs 24, 2016 4:22 pm
Tiesa, ka atlaišanas notiek: ātri, pēkšņi, tajā pat dienā, bez brīdinājumiem un iepriekšējām norādēm par neapmierinātību. Neviens nekad nezina kuru kurā brīdī vienkārši atlaidīs, jo ja tu nepiekritīsi parakstīt "abpusējo vienošanos" tiks atrasti iemesli, lai tevi savādākos veidos izšvilptu ārā. Piemēram ar nopietnu pantu un atsauksmēm par tevi, kā nekam nederīgu darbinieku (gadījumā, ja gribēsiet strādāt kautkur citur) Sludinājumi ir bieži, jo tiešām bieži atlaiž, vai vienkārši paši salūzt un aiziet. Normāliem - labāk nesūtiet cv, paņems to kurš izmisušāks, ar zemu pašapziņu, jo tāds kādu laiku labi vergos un neiebildīs par ikdienas murgu. Kad atkopsies, tad atlaidīs. Vienkārši vajag pavērot cik veselīgu sejas krāsu tie sāk strādāt, un kādi stresaini un izmainījušies sejā pēc pusgada. Plusi noteikti ir tādi, ka pieredzi var iegūt fenomenālu, pēc tam būsiet kā buldozers, citi darbi un problēmas šķitīs smieklīgas.
avatar
bijušaisdarbinieks9
Viesis

Sanitex SIA Empty Re: Sanitex SIA

on Ceturtdiena Oktobris 27, 2016 12:36 pm
Arī man ir izcila pieredze! Pieņem darbā mani, jāiet pirmdien slēgt līgums, pasaka, ka neslēgs līgumu, jo šauboties vai esmu uzņēmumā uz ilgu laiku. Pluss vēl visu laiku izsludinātas vienas un tās pašas vakances..Uzaicina uz interviju un beigās izrādās, ka neviens neder, jo pēc nedēļas atkal tā vakance izsludināta!
Neiesaku Jums šo uzņēmumu, čakarē pamatīgi, aicina tik uz darba interviju no sākuma nepieņem, uz citu vakanci pieņem, bet kad līgums jāslēdz tad pasaka nē. Un personāla speciālisti....laikam skatās, kas patīk kas nē un uz tādu principu pieņem.
avatar
Andrejs
Viesis

Sanitex SIA Empty Re: Sanitex SIA

on Pirmdiena Maijs 07, 2018 10:17 am
Brīdinu par darbu šajos uzņēmumos. Visam firmām viena sanitex vadība. (lt)
šiem uzņēmumiem nav vajadzīgi augsti kvalificēti speciālisti ar plašu pieredzi un zināšanām, kas ilgus gadus strādā. Ja tev ir argumenti, zināšanas un savas domas, tu vēlies, lai uzņēmums attīstās - ‘’tu esi slikts’’. Strādnieki, kuri strādāja 5-20 gadus, tika atlaisti.
Veselības apdrošināšana, profesionālu izaugsmi, stabilu algu, dinamisku darba stabilā uzņēmumā, korporatīvi pasākumi – saukļi ko izmanto vadība. Īstenība katru nedēļu ‘’kaudzēm’’ cilvēku iet prom. Un tas ir biroja darbinieki, kuri stādā par vadītājiem. Sludinājumi interneta vietnes izliek visu laiku.
Viņiem ir normāla prakse atlaist cilvēkus divu dienu laika, piespiesta kārta uz savstarpējas vienošanās.
Vadība attieksme, pret darbiniekiem, ka pret pilnīgu sūdu.
Nerunājot par iekšēju darba bardaku.
Kādreiz officeday latvia, bls bija ļoti labi darba devēji, kamēr sanitex nekļuva par viņus saimnieku.
Nekāda gadījuma neiet strādāt uz šiem uzņēmumiem!
Sponsored content

Sanitex SIA Empty Re: Sanitex SIA

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā