Share
Go down
avatar
rassia
Viesis

Fazer maiznīca Empty Fazer maiznīca

on Pirmdiena Aprīlis 24, 2017 4:17 pm
Strādaju es tur 3 gadus un redzēju visu to savām acim. Līdz ko atradu citu darbu, aizskreju no turienes. Bet nav nekas mainijies tur līdz pat 20.04.2017 gada. Pa trijiem gadiem tika nomainījušies 3 direktori. Un sakas katru reizi no viss no 0. Pie darba inspekcija vērsāmies. Mums pateica, ka fazerim ļoti labi juristi.
20.04.2017 Ar cieņu bijušais strādnieks

LA maiņa meistars ir rupjš un stādniekus uzskata par dzērājiem. Visu maiņu spēle datora speles, neuzskata ka vajag iet ceha sekot visam ražošanas procesam. Cilvēki strāda uz tādas stāvokli.

Atvaļinājumu nedod ,gadiem. pret strādniek apejas kã pret vergiem. Drošības tehnika nav , jo liek strādat bez pārtraukumiem. Strāda maiņa 12 h ,bet maksā par 11h. Bieži lliek strādat 2 vietas. Un par to nav nekādu materiālas pateicibas. Šomēnes 2 cilveki bija spiesti pamest darbu ar atro medicinas palidzibu . Uz slimnicu,jo kad nav priekšniecības, un nakts maiņas,brīvdienas nav ieslēgta ventilācija. Vidēja alga 400.00 -450.00 €
avatar
sanjarec
Viesis

Fazer maiznīca Empty Re: Fazer maiznīca

on Svētdena Maijs 07, 2017 2:04 pm
Labdien vēlos pastāstīt kā bija atgadījies ar manu labu paziņu kura bija meitene strādāja labi viss bija ideāli kamēr MAINAS TĀ SAUCAMAIS MEISTARS VLADISLAVS PETROVS neatgriezās no atvaļinājuma un nesaka visus dreset tiešā vārdā nozīmē manu paziņu kurai bija viss labi sākās ne tas labākās dienas kad bija jāveic uzkopsana it kā ĢENERĀLĀ TIRISANA pirms PVD viņu iedzina +30 grādos tāda telpa kur maize uzbriest TA SAUCAMAIS KULERS nedodot nekadus aizsardzības līdzekļus tai skaitā arī birstes lika mazgāt sienās BERZT lika ar ROKAM mazgat grīdas BERZT katru detaļu kurā tur atradās un stāvēja un komandēja pacēla balsi pazemoja kad mana paziņa atgriezās mājās es biju šokēts no viņas stāvokļa fiziskā viņa visa bija melna netīra raudāja un sūdzējās par sāpēm mugurā kad pēc 3 dienām viņa atgriezas dienas maiņa TA SAUCAMĀ MEISTARA PALIGS INGUNA manai paziņai sāka viņu provocēt uz konfliktu lika viņai tīrīt pat tādas vietās kur nekad neviens netirija cilvekiem kuri tur strādā ir dalīti uz divām pusēm tuvinieki radinieki un vergi VAI TAD TIE IR PROFESIONALI MEISTARI UN TO PALIGI šaubos ka viņiem vispār ir sertifikācija kaut kādā VAI atbilstoša izglītība kā var ieņemt tādus amatus sarunas ETIĶETE vispār nekāda ka krievu valodā saka GESTAPO kaut kāds cilvekiem pēc likuma DARBA LIKUMA JEBKUR IR VIENA STUNDA PUSDIENU LAIKA tur ir NOVEROSANAS KAMERAS TA SAUCAMAJA EDNICA UN NO SAVA KABINETA MEISTARS UN MEISTARA PALIGS VERO KA CILVEKI ED KA PAIET 20 MINUTES IZVANAS ZVANS TUR ATRODAS TELEFONS UN AR TADU BALSI PASAKA PAEDAT UZ PRIEKSU STRADAT nu neteikšu arī par TO ka cilvēkus skatās pēc ārējā izskatā apsauka par DZERAJIEM UTT ALGAS IR VISPAR NEKADAS PAR TADU DARBU IR JASANEM KRIETNI VAIRAK cik zināms VLADISLAVA PETROVA MATE STRADA ARI PAR MAINAS MEISTARU TUR PAT ATLAUJAS DARBA LAIKA IZLAIST KADU ALINJU un citas maiņas CILVEKI strādā un viņiem nejaj galvu bet vēl ir piemaksas bet PETROVA VLADISLAVA maina ir viss mazākas likmes tikai VLADISLAVA tuvajiem cilvēkiem ir citādas likmes tāda ka MEISTARA PALIGS INGUNA vispār turas pret cilvekiem ka pret vergiem liek iet LEDUSKAPJOS kur glabājas sasldeta veidā FRANCU maize un visu nakti SIEVIETEM aukstuma liek piekrāmēt kastes VAI TAS IR NORMALI TAS IR KADU BERNU MATES JAUNAS MEITENES KURAM IR JĀKĻUST PAR MATEM šausmas pieversat uzmanību šai sudzibai un darāt secinajumus PALDIES LUDZU IZDARIET TA LAI TAS VAIRS NE AR VIENU NEATKARTOJAS UN LAI CILVEKI UZ TIK ATBILDIGU DARBU DODAS AR SMAIDU NEVIS AR BAZAM TO KA ATKAL BUS DRESURA UN PAZEMOSANA PALIDZIET GAZT NO AMATIEM TOS KAS TUR NEIDERAS UN PARTRAUCIET TO KORUPCIJU KUR SAMAKSA UN VISS IT KA IR LABI TAS ATTIECĀS UZ PVD KURI NEM KUKULUS UN IZLIEKAS KA VISS LABI PALDIES CERU KA TUR BEIDZOT VISS BUS SAVA VIETA.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā