Share
Go down
avatar
Hurmulis
Viesis

Depo Empty Depo

on Piektdiena Janvāris 27, 2017 8:05 pm
Es šim kantorim ziedoju 4 savus dzīves gadus un ne jau tos sliktākos... aizejot no turienes, pilnīgi neko nenožēloju, ja nu vienīgi pietrūkst kolēģu. Tā ir vieta ,kas cilvēku maina uz visiem laikiem un ne jau uz to lābāko pusi, ja esi viens un patīk dzīvot darbā, tad tā ir īstā vieta. Šeit tevi izspiež kā citronu, tad kad tas izdarīts tad izspiež vēlreiz, nervi ir tik tālu nobeigti ,ka tevi nesaprot neviens, ne draudzene, ne draugi , ne ģimene un ja vēlies studēt tad aizmirsti par to, ar šito prāta pišanu tas vienkārši nav iespējams....
avatar
mazais Juris
Viesis

Depo Empty Re: Depo

on Piektdiena Februāris 03, 2017 3:54 pm
Esmu strādājis šajā uzņēmumā pietiekami ilgi. Neko izcilu par šo uzņēmumu no darba ņēmēja puses nevaru teikt,jo vadība ar cilvēkiem izrīkojas pēc saviem ieskatiem kā grb.Citiem nemotivēti tiek pieliktas algas,bet citiem samazinātas un jebkurā gadījumā izdzīs līdz pēdējam.Par virsstundāmm dubultīgu atalgojumu nesaņemsiet.Karjeras iespējas gandrīz nepastāv.Piemaksas par darbu ar bīstamu tehniku un īpašos apstākļos arī netiek maksātas.Pēc neskaitāmiem pazemojumiem un algas samazināšanas biju spiests aiziet nošī uzņēmuma.
avatar
DībelisG
Viesis

Depo Empty Re: Depo

on Piektdiena Februāris 03, 2017 8:00 pm
Strādāju ilgi un vēroju, kā ir mainījušies darba apstākļi un cilvēki, kas vada šo darbu. Un maz ko labu varu pateikt. Algas, kaut arī ar apmaksātiem nodokļiem un ir vēl regulāras, tomēr - tās stāv uz vietas, dzirdēts, ka nupat atnakušie sākumā saņem mazāk, nekā tie, kas nāca pirms gada - sākumā. Prēmiju nosacījumi uz ziņojumu stenda piekarināti, bet pašu prēmiju - sen jau nav! Ne vienmēr ir saprotams, kāpēc citam alga ir paaugstināta, bet citam, tajā skaitā tev pašam - nē. It kā nekādi smagi pārkāpumi nav izdarīti, bet tagad par absolūtiem sīkumiem tev jau priekšā tiek vicināta balta papīra lapa - raksti tik kārtējo paskaidrojumu! Darbinieku vaļā laišana - ik pēc brīža: pa vienām durvīm ārā, pa otrām - jau jauni vietā. Un nereti vaļā gribas last "vecos" darbiniekus" - laikam tiem par daudz jāmaksā?? Preču ir daudz, spēj tik izlikt un pieskriet pie katra pircēja. Pat nepaspēj atcerēties un izsekot, kur kas nolikts, bet, kad kaut kas jāsameklē - neviens nekā nezin, klienti ir neapmierināti, protams. Kurš pie tā vainīgs? Vai tiešām tikai pārdevēji?! Darba laika beigas dažreiz nav paredzamas, jo ir aizliegtas jebkādas norādes par tā beigām un līdz pēdējam klientam visi tak jāapkalpo! Dažkārt šie "pēdējie klienti" ir paši vadītāji. Veidojas "žandarmērija" gan no tiešo priekšnieku, gan veikala vadības un, jo sevišķi, firmas vadītāju puses. Noteikumi un rīkojumi rodas bargāki no dienas dienā, dažkārt tie nonāk pat pretrunā viens ar otru. No savas darba vietas labāk ārā īpaši nekustēt, jo nezini, kurā brīdī un no kuras puses tev var pienākt kāds no priekšniekiem, kuru nav mazums - un sākas skaidrošanās. Kaut ko pārmest un runāt pretī nav ieteicams, par to vari aizrunāt atbilstošu attieksmi līdz pat pēdējai savai darba dienai un to pietuvināt. Jebkuru likumu ir iespējams iztulkot par labu darbam, bet ne sev - zaudētājs būsi gandrīz vienmēr. Arī tas, kas te uzrakstīts, var būt iztulkots ka slikta atsaukšanās par darbu, kas ir aizliegta jaunajā darba aprakstā,lūk kā! Acīmredzot, labais ir tas, ka pēc 3 nostrādātiem gadiem veselības apdrošināšana tomēr tika piešķirta, ka vēl tiek svinētas veikala gada jubilejas un ir Jaunā gada balle ( Jāņos kadreiz arī kaut kas bija, bet vairs - ne). Kad darbs vismaz man nav fiziski pārāk smags un paveicās nokļūt pie tik saprotošiem kolēgiem, kas arī no nulles var palīdzēt tikt uz priekšu.
avatar
ROKUS
Viesis

Depo Empty Re: Depo

on Sestdiena Februāris 04, 2017 1:16 pm
Labu laiku nostraadaaju noliktavaa.Gods un slava-alga bija laikaa un manu vieniigo slimiibas lapu apmaksaaja ar motivaaciju-mees redzeejaam,ka tiesaam biji slims(jo gandriiz sabruku darba vietaa)par virsstundaam kaa taadaam nemaksaaja,bet tika sareekinaats kaa parastaas stundas un algu sarakstos paraadiijaas kaa bonuss.Algas lapinas NEKAD netika dotas,kadru mainiiba bija liela.Motivatori-nekaadi,tikai darbs.Darbs,kameer no paguruma kriiti no kaajaam nost.Daudzus menedzerus no netaalu esosaa kantora vilksus nevareeja atvilkt,sazinaasanaas ar epastu un pa telefonu.ja nu baigais cp,tad atnaaca.Visa kustiiba caur durviim notika ar cipu karteem.Darba laiks skaitiijaas,kad esi noliktavaa,ja ej uz otru staavu lietas kaartot,tas vairs neskaitaas darba laiks.Vispaar taadaa veidaa regulaari Depo tika daavinaats laiks un protams-mana personiigaa,nopelniitaa nauda.neapskauzu precu pieneemeejus ziemaa-straadaat taadaa aukstumaa pie atveertajiem vaartiem-tur vajag sevisku izturiibu.Ja buutu veelreiz jaaizveelas-es neietu tur vairs straadaat.
Sponsored content

Depo Empty Re: Depo

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā