Share
Go down
avatar
atvars
Viesis

SIA R.D.A Empty SIA R.D.A

on Svētdena Janvāris 22, 2017 2:16 pm
Nekad, nekad mūžā neejiet strādāt R.D.A, pievērsiet uzmanību tam ka darbinieki mainās vienmēr un gandrīz vienmēr stāv tas sludinājums ss.lv. Cilvēki mūk prom un ir daudz iemeslu.
Sola vienu algu, saņem pavisam citu. Sola kādus 350+bonuss 140EUR, saņem neto 450 vidēji, BET, vienmēr noņem no algas naudu par mistiskiem sodiem par kuriem pat nepabrīdina iepriekš, tu vari gaidīt algu un saņēmt mazāku algu par 60-150 EUR (sods). Tātad droši vari saņemt kādu mēnesi 300 EUR lielu algu. Kad atnāc uz darbu, jātaisa OVP (veselības pārbaude), kura maksā apmēram 60 EUR, jāmaksa pašam lai ietu strādāt humpalās (nopietni?)
Strādāt vajag ka sunim, tīri vīriešu darbs, vajag stiept 20-30 kg maisus, krāmēt arā nenormāli daudz apģērbu, apavu, gultas veļu u.c, vajag mazgāt grīdas pašai, telpas parasti ļoti lielas, vajag iet darba laikā uz citu R.D.A veikalu laist pusdienās vai vispār tur strādāt, ja nav kam. Nav svarīgi, lietus, -20, vai nenormāls vējš, ir jāiet.
Ja kolēģe iet uz atvaļinājumu, tad tu visu atvaļinājumu strādā bez maz vai bez brīvdienām.
Ļoti trūkst darbinieku, to var ļoti labi just, jo telpas milzīgas un bieži tu viens uz visu veikalu. Bieži jāstrādā vienam un tu paliec bez pusdienām. Viss vecs, kases vecas, remonta nav, vadībai vienalga.
Ziemā dažos veikalos nenormāli auksti, nevar pat izturēt.
Vadība - sūds. Pavisam nedomā par savu biznesu, par darbiniekiem. Darbiniekiem nav atlaides uz preci, atlaižu dienā pirkt nedrīkst, klientiem drīkst, bet tev nē (loģika?), ja nopirksi sev kaut ko ar atlaidi, tad būs sods 150 EUR. Izskatās ka vadībai vienalga ka labie darbinieki mūk prom, neko nedara un nedarīs nekad.
Meitenes, meklējiet labāk kaut ko citu, neterējiet savu laiku.Te vienmēr bija un būs viss slikti.
avatar
kautkadssviests
Viesis

SIA R.D.A Empty Re: SIA R.D.A

on Otrdiena Marts 21, 2017 8:08 pm
Mīļās meitenes,sievietes ja esat darba meklējumos nekādā gadījumā neejat ''R.D.A'' veikalu tīklā strādāt! Priekšniecība vienkārši iedomības kalngals izglītības un saprašanas nekādas. Nedomājiet ka tiek ieverotas kaut kādas DL atrunātās normas kuras būtu jāievēro DD pret DŅ . Ja būs savs viedoklis un gribēsiet to izteikt ,no jums atbrīvosies -apmelojot un nomelnojot. Protams ar putām uz lūpām tiks deklamētas kaut kur dzirdētas frāzes par to kā jums jāsargā un jālolo tās vecās lupatas. Kuras starp citu ir apstrādātas ar ķīmiju kuras negatīvi ietekmē elpceļus un ir dermatoloģiskas problēmas. Šeit ieteiktu uzreiz iet pie arodārsta lai pieprasītu kompensāciju no RDA. Ja trūkst darbinieki ,jūs strādāsiet arī savās brīvdienās.ka arī pa vienai un nedomajiet ka us varēsiet izmantot pusdienas laiku vai nedod dievs aiziet uz tualeti ,jo ndrīkst atstāt posteni ,nedod dievs zagļi nozags kādu drēbes gabalu ko cilvēki ir saziedojuši un doā ka nodod labdarībai . Bet nē -RDA par bargām naudām tirgo! Kad iegriezos veikalā kā pircēja ,nevarēju saprast ko tās pārdevejas tādas pārgurušas sabijušās.. pastrādājot tur sapratu...Nedod Dievs tur strādāt ! Cilvēki attopaties ,tas ir pēc padomju klišejām būvēts biznesiņš kur joprojām visus dokumentus raksat ar roku caur koppapīru. Interesantas ir arī inventerezācijas ,tās notiek pie atvērtiem veikaliem un vienību skaits tiek atzīmēts ar svītriņām ,ko pēc tam kkas skaita ... iztrūkumi drausmigi ,saprotams kaut ka jau taa nauda jaatsit ! Tikai vienību skaits nesakrīt ar aktos uzrādītajiem.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā