Share
Go down
avatar
JevgenijsM
Viesis

Lenze Latvija Empty Lenze Latvija

on Pirmdiena Decembris 12, 2016 7:04 pm
Darba piedāvājums sākas ar to, ka Lenze it kā meklē jaunu cilvēku, jaunas idejas un ir liels un nopietns uzņēmums. Realitāte ir daudz drūmāka.
Sākumam, kad es atnācu strādāt, man pat nesagatavoja datoru, iedeva vecu bez baterijas un ar lietuviešu windows. Darba auto bija Citroen berlingo ar salauzto virzienrādītāju sistēmu.
Pirmo mēnesi man neļāva braukt pie klientiem pašam, un solīja apmācības. Otrais mēnesis sākas ar 3 nedēļu ilgam apmācībām Polijā, ar nosacījumu, ka man tos vajadzēs atmaksāt, ja izlemšu aiziet no Lenze. Tie bija interesanti un izglītoši, ar eksāmenu kuru es noliku ar vērtējumu - "ļoti labi". Pēc apmācībām atbraucot Kauņā es beidzot saņemu normālu darba datoru. Divas dienas vēlāk saņemu zvanu no direktora, ka man atkal ir jāatbrauc Kauņā lai pāradītu darba progresu un paņemt citu darba auto. Pēc sarunas viss līkas normāli, pāradīju sarakstu no 40 firmām ar kuram bija sarunātas tikšanos, piedāvāju dažas idejas par Lenze popularizēšanu, saņemu auto un atgriezos Rīga. Nākoša dienā saņemu zvanu to direktora par to ka esmu atlaists...
Protams man rodas jautājums par iemeslu, un atbilde bija brīnišķīga: "Tev nav dzirksteles acis"..
Nezinu, vai esmu vienīgais kam tā paveicies, bet liekas ka tas uzņēmums nav nekas nopietns. Viņi grib lai Jūs uzreiz sagādātu viņiem jaunus klientus uz minimum 15000-25000 apgrozījumu mēnesī. Esiet uzmanīgāki ar šo darba devēju.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā