Share
Go down
avatar
Elizabette
Viesis

Mass Portal Empty Mass Portal

on Otrdiena Novembris 08, 2016 6:02 pm
Šausmīga izturēšanās pret darbiniekiem. Pareizāk būtu teikt - uzņēmums izsludina konkursu, pieņem darbā cilvēku un pēc pāris mēnešiem atlaiž. Ne tikai uz pārbaudes laiku paņem, bet arī nedaudz ilgāku laiku nostrādājušajiem. Neatkarīgi kāda ir pozīcija. Sākusies arī patstāvīgo darbinieku patvaļīga atlaišana, bez brīdinājuma. Uz sitienu, kā vienā dienā pasaka, ka esi atlaists, tā nākamajā var nepūlēties ierasties.
Esi nostrādājis te gadu/divus un pārzini uzņēmumu? Atlaists!
Esi ieradies ar vēlmi pierādīt sevi, mācīties visu ko sludinājumā piedāvā un protams arī ārpus piedāvātajām robežām (kas loģiski, ka nav iespējams mēneša, divu laikā)!? Atlaists!
Šeit jaunas sejas ir tikai uz brīdi. Nu jau arī vecās.
Nav jēgas pūlēties un sēdēt līdz vēlam vakaram, nav jēga mācīties un paplašināt zināšanas, jo tāpat atlaidīs!
Darbinieki ir kā uz adatām, jo neviens nezin kurā dienā uz galda parādīsies darba uzteikuma lapa.
Attieksme no vadības ir drausmīga. Vēlas lai visi visu uzreiz prot, bet pagaidīt un pamācīt neprot neviens.
Uzņēmums par nelaimi atrodas zem cita uzņēmuma - SIA Rolands Moisejs. No tās puses arī nāk šī sliktā vadība. Mass Portal ir nepieciešama nauda, kas nāk no RM un tādēļ tiek pieciesta šī konkrētā situācija. Ja uzņēmums pastāvētu pats, viss būtu daudzreiz labāk. Bet diemžēl situācija ir tāda kāda nu viņa ir. Cilvēki uz darbu dodas neapmierināti, darbīgākie sēž līdz naktīm un daudzi darbu ņem arī uz mājām, jo redz spiež "deadline". Pārdošanas daļas speciālisti atvaļinājumu savās acīs gadus divus nav redzējuši, bet papildus darbiniekus pieņemt darbā nevēlas. Cilvēki ir noguruši, ne tikai fiziski, bet arī morāli. Tikai vadība - t.i. no RM dodas regulāros atvaļinājumos. Uzņēmumā sēž tēvs ar dēlu un mēs visi zinām kas tādos LV uzņēmumos notiek. Dēls īsts pienapuika, saprast neko nesaprot, darīt neko negrib darīt, jauns puika, kuram vēl daudz jāmācās.
Smagi un nogurdinoši. Cilvēki kas tiek atlaisti, protams, ir šokā, bet saprotot, ka neviens tāpat Tavas pūles nav novērtējis un tur nekad nenovērtēs, tad tas ir sava veida atvieglojums, jo beidzot cilvēkam smagais darba akmens no muguras ir novēlies un var sākt pievērsties lietām, kas iespējams radīs arī gandarījumu un cilvēku novērtējumu.
NEIESAKU NEVIENAM PAT SPERT KĀJU ŠAJĀ UZŅĒMUMĀ.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā