Share
Go down
Sanitta
Viesis

BTA

on Svētdena Augusts 21, 2016 3:22 pm
Par BTA - ir ļoti zems atalgojuma līmenis, kas neatbilst finansu sektoram. Nav izstrādātā normāla motivācijas sistēma. Vēl jo vairāk netiek veikti kvalifikācijas celšanas pasākumi, piemēram, kvalitatīvas ārējās apmācības vai kas tamlīdzīgs. BTA būs lieliski piemērota vieta cilvēkiem, kuri vēlas saņemt zemu atalgojumu pretī sniedzot minimālu atdevi un izaugsmes iespējas. Ļoti vāji attīstīts iekšējais konkurss un visas vakances uzreiz parādās arī ārpus uzņēmuma. Kopumā uzņēmumā valda diezgan liels bardaks. Ļoti vāja informācijas aprite. Neattīstīts "support" un novecojuši datori un IT departaments strādā ļoti lēni(visticamāk nepietiekamo cilvēkresursu dēļ) kas traucē normāli strādāt. Uzņēmums cenšas ieekonomēt uz lietām kur to nevajadzētu darīt. Kā plusu var minēt veselības apdrošināšanu.
dzeguze
Viesis

Re: BTA

on Pirmdiena Augusts 22, 2016 8:07 pm
Nostrādāju nedaudz vairāk par trim gadiem. Viss jau bija ok......vadībai ar attieksmi kliboja.Ja mans vadītājs bez liekām emocijām mani atļāvās vainot lietās,kur biju bezvainīga...........tas jau man liekas daudz ko izsaka!Jāuzmanās,ko runā.........patīk dažiem klačoties.Izaugsmes iespējas.....vairāks reizes kandidēju, bet neveiksmīgi.Personāldaļa nepacentās man paziņot rezultātus,lai gan visi jau apkārt zināja,kas pieņemts. Kā cilvēki tiek pieņemti no darbinieka vidus man nav skaidrs. Laikam tur jābūt īpašām attiecībām ar īpašiem darbiniekiem. Zinu to,ka otrreiz negribētu strādāt tādā kolektīvā. Pēc manām domām dēļ viena pieņemtā darbinieka vadībai sagrozīta galva............līdz ar to cieš padotie.Pārāk strikti noteikumi tagad tur valda.
Atpakaļ uz augšu