Share
Go down
avatar
tanedara
Viesis

RaWood Empty RaWood

on Otrdiena Augusts 02, 2016 1:17 pm
mazākais (iespējams) būtu tas, ka firmā piekopj ''bez pvn'' norēķinu taktiku. Skaidrs, ka daudziem klientiem tas ir izdevīgi un klienti paši labprāt ''šo'' iespēju izmanto. Tas būtu mazākais. Lielāka skāde (ja esi saskāries ar šo firmu darbinieka statusā!) . Darbiniekam netiek nodrošināts darba līgums. Otrkārt, pusi algas maksā un ''rokas'', daļu skaita no fiziskas personas konta. Kad pienāk ''pacietības'' mērs tam visam, un darbinieks vēlas iet prom - darbiniekam tiek piestādītas ''mistiskas'' naudas summas - par ''it kā'' viņa vainas dēļ nesamaksātiem rēķiniem utt. Par tādu lietu - kā ''atvaļinājuma'' nauda - vispār nav dzirdēts! Firmas filiāli Rīgā vada Raivis Slāvietis (mammas un tēta dēls, kam firma pieder) . Pusim ir nedaudz pāri 20 gadi un, protams, pieredze darbinieku vadīšanā ir gana liela:) ) uzņemuma grāmatvedība nav sakārtota! Nav skaidrs, vai grāmatvedība šajā frimā vispār pastāv, ja jau pieļauj to, ka firmā ''darbojas'' cilvēks, kurš vispār nav pieņemts darbā! Diez gan atklāti to arī pozicionē. Protams, vainīgs pats darbinieks, ka šādā firmā strādā, bet ziniet, situācijas ir dažādas, un vēl tā ticība ''cilvēcībai'', ka nu gan jau cilvēkam ir sirdsapziņa (!)
un, protams, pēc laika skaidrs, ka ne visiem tā sirdsapziņa ir..
Skaidrs, ka šādas situācijas sastopamas bieži. Un viss jau būtu kārtībā, ja ne attiekmes jautājums - ar kādu ''lietu kārtošanā'' pieiet konkrētais uzņēmums. Par tiešām godīgi nostrādāto laiku - samaksāt nevēlas! Kā jau minēts iepriekš - izdomā dažādas ''mistiskas'' naudas summas, kuras no darbinieka ''jāpiedzen'' ..Utt..
Tāpat par firmu nav tās labākās atsauksmes arī no pašu kleintu puses, un ļoti žēl, ka tas plašā apjomā nekur ''neparādās''. Klienti ļoti bieži ir neapmierināti ar preces kvalitāti, ar ''attieksmes'' jautājumu - ka uz epastiem un zvaniem neatbild, ka raivis (priekšnieks kā nekā!!!) sola, sola un beigās nekas netiek izpildīts laikā un citreiz vispār netiek izpildīts!
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā