Share
Go down
avatar
zalazale
Viesis

Oxy Club

on Pirmdiena Jūlijs 25, 2016 12:06 pm
Nostrādāju šajā uzņēmumā 6 mēnešus, pirmajos 3 mēnešos viss bija skaisti kā pasakā, grafika sastādīšana pēc savas velmes, vadības dāvaniņas uz svētkiem, visādas akcijas darbiniekim. Pēc tam jau sāka parādīties vadības radziņi, mistiski algas atvilkumi par ko netika ziņots, jaunu noteikumu ieviešana kā, piemēram, -30eur no algas par nekārtību, tas skaitījās arī kā piestaigātās grīdas slapjā laikā. Priekšniekam bieži patika izgāzt savu žūlti uz darbiniekiem, draudot. (''Jūs visas slānīt vajadzētu'', ''Laikam pilnīgi debīlas esat'' utt).
Izbeidzot savas darba attiecības ar šo uzņēmumu par savu algu varēju cīnīties 2mēnešus, pēc likuma nauda jāizmaksā 3 darba dienu laikā. Uz zvaniem un sms atbildes saņēmu labi, ja 2x no kādiem 100. Pēc mēneša gaidīšanas, zvanīju un brīdināju, ja 3 dienu laikā nebūs alga, došos uz darba inspekciju uz ko saņēmu atbildi ''Ej, bet beigās visu pagriezīšu tā lai tu ne centa no mana uzņēmuma nedabūn''
Tapat arī no grāmatvedības savu algas aprēķinu gaidīju vairāk kā mēnesi un uz zvaniem parasti atbilde bija esmu atvaļinājumā, kaut menedžere apgalvoja pretējo.
Ja vēlaties mūžīgas galvas sāpes, algas kavēšanos, naudas atvilkšanu un draudīgu attieksmi no priekšniecības - OXY CLUB ir īstā vieta.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs varat atbildēt tematos šajā forumā