Share
Go down
rexy
Viesis

Maxima Latvija Sia

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 1:54 pm
Veikals Maxima XX dzelzavas iela 6 ! Direktores vietnieci sauc Par Galinu, attieksme pret strādniekiem ir ka pret vergiem, vienmēr atradis pie ka pieķerties . Neiesaku iet strādāt uz Maxima XX Dzelzavas 6 ! Cik labi tu nestrādātu, tu vienmēr strādāsi slikti, cilvēki vairāk par mēnesi nestrādā jo, viņus palūdz aiziet pēc paša vēlēšanas iepriekš iemācot nākamo.
elizabeta
Viesis

Maxima

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 1:59 pm
Strādāju jau ilgus gadus un pa šiem gadiem esmu novērojusi cik graujoša attieksme ir menedžerei Gundegai Anševicai pret MAXIMA XX darbiniekiem. Visas savas dusmas izgāž uz darbiniekiem un saukājās ļoti pieklājīgiem vārdiem (mamzeles, slampas un t.t.) Visi jaunie darbinieki,kuri ir atnākuši strādāt baidās viņai jautāt, jo nezin kurā brīdī kāds noskaņojums. Novēroju ka viņas nodaļā strādā meitene kas gaida bērniņu,viņa pret to meiteni izturas nekorekti. Vai tiešām MAXIMA XX administrācijā var strādāt tādi darbinieki?
Gomra
Viesis

Maxima Valmiera r-264

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 2:01 pm
Strādāju šajā veikalā un varu izklāstīt konkrētā veikala aizkulises un visu balto un patieso attieksmi pret darbiniekiem.Ja man būtu ienaidnieks,es pat tam neieteiktu šādu darbavietu.Attieksme pret tiem kas runā un saka acīs ko domā,protams visur kur valda meli,aprunāšana,izkrāpšana no pašiem darbiniekiem tiek līksmota aizmuguriski uz urrā. Konkrētajā veikalā joprojām darbojas vecākā kasiere kas nekautrējās no kasierēm izkrāpt naudu izmantojot situāciju kad kasē strādājošam cilvēkam ir notikusi nelaime un viņš tad ir vienkārši ne tik uzmanīgs,situāciju kad cilvēks strādā pēdējo dienu pirmās aiziešanas no darba tiek jau pusalga izkrāpta no kasers.Izrunājot konkrēto situāciju ar veikala direktori,atliek noprast ka izkrāpēja un veikala vadība ir uz vienu roku.Tiek viss itkā noklusēts ,aizmuguriski apgriezts savā rakursā un apkārt itkā tikai balti un pūkaini cilvēki staigā.Smieklīgi to visu redzot,un no otras puses skumīgi par sevi,par citiem.Daudz neizdarību kuras pēc tam jāuzklausa kasē sēdošajam un jāmaksā protams arī tam kas sēž kasē.Tad bitīt matos,jūs gribat lai pie jums kāds strādā ar atdevi ja vadības attieksme ir nulle???? Nekad neiesaku jums stāties darbā Maxima Rīgas -46!!! Ja gribat saglabāt mierīgu nervu sistēmu un saņemt visu nopelnīto naudiņu,neejat konkrētajā uzņēmumā pieteikties darbā!!! Lai jums veicas un pasarg Dievs nonākt tādās šausmās!!! pig
valis
Viesis

Re: Maxima Latvija Sia

on Ceturtdiena Aprīlis 21, 2016 7:59 am
Tatad ta, saku stradat maximas uznemuma veikala, jo vajadzeja naudu ka jau visiem par ko dzivot. Joprojam stradaju par kraveju, darba apjoms ir milzigs par 12 stundam no kuram tikai 10 atmaksa un vel 1 stundu griez nost, jo to skaita pie pusdienlaika.Darba apraksta rakstits, ka jadara ko augstaka prieksnieciba liek, bet sanak apmeram tads saraksta ko pa 1 dienu sadaru- *taras sakartoshana uz rampas *taras uzskaites veikshana *noliktavas masinas izkrausana, apmeram 18 paletes *sulas- udenju plauktu sakartoshana *piena- galjas-auglju noliktavas izkraushana *piena-galjas konteineru izkraushana pa aukstuma kameram *auglju kontineru izkraushana *paleshu sakartoshan tirdzniecibas zale *pustuksho paleshu novakshana no tirdzniecibas zales *palidzet tirdzniecibas zale parbidit grozus ar precem *tad vel papildus javeic dazreiz auglju parsvershana *vel vakaros nakas sagatavot tara atdoshanai uz noliktavu, jasakjiro un japieraksta *protams vel ar noliktva jakarto *protams pardevejam ar vajag palidzet, jo nevisas pardevejas ir spekaviri Par virsstundam nemaksa, jacenshas izdarit viss pec iespejas atrak.Noliktavas shauriba ir briesmiga, jo preces nak daudz. Preces nak daudz jo prieksnieciba augstaka, biezi parmet ka nav precu, un vienmer viniem nav pa pratam nekas kas notiek veikala. Leduskapji un saldejamas kameras ar mazas. Un pardevejiem liek iztirgot visu produkciju JEBKADA veida, jo preteja gadijuma pashiem visas produkcija jaizperk. Kaut ar stradaju jau sen neesu ticis paaugstinats, bet vienmer tik parmetumi bijushi.Pie algas vienmer ir kaut kadas mistiskas premijas kuras katru menesi mainas.Attieksme ir ka pret mulkju baru.Esmu paslaik darba meklejumies,bet nesokas, tapec nakas tureties pie shi darba.No shejienes jau ir aizgajusi loti daudzi pieredzejusi un prasmigi darbinieki.
Nata
Viesis

on Piektdiena Aprīlis 22, 2016 11:17 am
stradaju maximā xx 2.5 gadus. ventilacija stradā slikti,attieksme no vecakā kasiera puses briesmiga.ja vec.kasierim slikts garastavoklis viņa var pirceja klatbutnē bļaut uz kasieri,likt stradat no 8lidz 23 neko nepaskaidrojot,pat ja veikalā nav daudz pirceju.uz darbu ejam ar bailēm-kas būs šodien?!vairak tā nevaru stradat.mekleju citu darbu
murgs
Viesis

on Piektdiena Aprīlis 22, 2016 3:29 pm
Neteik6u kada tieši Maxima stradaju un kada amata,jo var atstaroties uz manas dzives apstakļiem.Lieta tada ka musu direktore un maiņas vaditaja nelaiž mus(darbiniekus)uz majam kamer neizkrausim visu preci plaukta.Dažreiz bija ta ka uz plaukta stav divi gabali un maiņas vad.piespied izkraut visu kas ir noliktava,bet preces ir tik daudz.Un ta katru dienu,nevies darbinieks musu veikala nevar laika iet uz majam kad viņam beidzas darbadiena.Dažreiz pat tris stundas nacas strada-par kuriem nemaksa.Es nesmeķeju,nedzeru,nesežu uz virtuves nedzeru kafiju,pusdienam man pietiek 20 minutes,un neviens nekad neteica ka es slikti stradaju.Visi kluse-tapec ka baidas pazaudet darbu.
Milkyway
Viesis

on Piektdiena Aprīlis 22, 2016 4:07 pm
Es nesaprotu, kādu atdevi un darba entuziasmu maxima sagaida par 250EUR/mēn? Tāpēc jau darbinieki mainās, tāpēc ka vienā nodaļā vienam darbiniekam ir jāveic vismaz triju cilvēku darbs, bet vienlaicīgi tiek aizrādīts, ka kūtri strādā un " ti spravļaešja", bet domājams, ka viņiem tak noteikti vajadzētu zināt to, ka darbs ir tik ļoti smags, ka pat fiziski spēcīgam un jaunam cilvēkam sāp muskuļi un kājas mēnešiem, gadiem. Vai tas būtu no slinkas strādāšanas? Smile
Juris
Viesis

on Piektdiena Aprīlis 22, 2016 5:01 pm
Zāles darbinieks Jūrmalas maximā. Tas tikai tā skaitas uz papīra, bet patiesībā esmu krāvējs, pārdevējs konsultants, preču izvietotājs. Darbs ļoti smags, stundas garas, bet samaksa par to neadekvāta. Darbinieki jau mainās, kaut arī veikals ir tikko atvērts.Līdz ar to dzenā no pa vairākam nodaļām. Nezinu cik ilgi turpalikšu. Jau paralēli meklēju citur, jo neesmu mierā, ka ir uzkrauti darbi, kas man nebūtu veicami.
Maijabububu
Viesis

on Piektdiena Janvāris 27, 2017 7:57 pm
Pazina strādāja Maxima par apkopēju. Strāda sen, vairākus gadus. Šodien, ne no ša ne no tā pavesti ja ka apkopējas vakanci saisina, ka tagad apkopēju darba devējs vairs nebūs Maxima bet gan cita firma. Ka līdz ar to viņi zaudē apdrošināšanu, jo tur tādas nav, un ka ja viniem kaut kas nepatik-lugums iet prom. Viņi nestrāda maxima vairs no 1 februāra. Normāli. Man liekas ka par tadam lietam cilvēku jāpabrīdina vismaz nedēļu iepriekš, lai viņš varētu atrast kautko citu, vai vismaz apdoma, bet ne, ja šodien pieprasa parakstit atlūgumu. Ta paziņai šodien sacas darbadiena. Isak sakot maxima par visu padomāts. Agrāk ta saisinaja apsargus, tagad viņi pieder g4s, tagad apkopējas. Nabadziņi, viss viniem naudiņas trūkst, tapat maksa kapeikas bet ne, vajag vel cilvēkiem darbu atņemt, pat tik niecīgu, bez jebkādas bridinašanas. Cerams ka ta maxima beidzot izputēs un pazudis no Latvijas. Tapec nav viniem nekadas garantijas. Baro ar nocenotu pārtiku, pārdod nocenotu pārtiku, atvilinājumus aiztur, stundas griez nost, tagad vel sis...
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu