Share
Go down
avatar
Inga
Viesis

Telemarket Empty Telemarket

on Ceturtdiena Marts 31, 2016 11:59 am
Darbs uz laiku vai papildus darbs. Ļoti zems atalgojums par darbu kad ntās stundas jārunā tikai pa telefonu. jābūt gatavam no klientu puses uzklausīt jebko, psiholoģiski ļoti smags darbs. Protams, atalgojums smieklīgs
avatar
DarbinieksLiepaja
Viesis

Telemarket Empty Re: Telemarket

on Sestdiena Maijs 14, 2016 11:25 am
Aizejot uz darba interviju uz šo uzņēmumu priekšstats bija dramatisks. Pirmkārt ieejot iekšā telpās, tās bija tumšas un negaumīgas. Liepājas filiālē darba intervija norisinās ar pusmūža sievieti Marinu uzņēmuma virtuvē, pie neliela galda, sēžot uz necilas taburetes. Darba intervijā vienīgais ko uzzini ir kompānijas vēsture, diezgan izsmeļošas lekcijas veidā. Jautājot par produktu, kas būs jāpārdod atbilde netiek sniegta, vienīgais veids to izdarīt, ar saviem paņēmieniem izvilkt no vadītājas. Darba intervijā netiek sniegta informāciju par samaksu, kas tiks saņemta. Ja esi iepriekš strādājis telemārketingā, tad noteikti Tava iepriekšējā darba vieta tiks apspriesta un salīdzināta ar SIA TELEMARKET. Vadītāja no savas puses, manuprāt, neatrodas īstā vietā, jo ir švaka saprašana par pārdošanu. Pēc intervijā stāstītā saprotu, ka apmācības norisinās vienā dienā, jaunajiem darbiniekiem nav ne pārdošanas apmācības, ne sistēmu utt. Produkta apmācības norisinās sekojoši tiek izdalītas lapas ar produkta aprakstu, ja informācija ir nepietiekama tad darbinieks droši var iepazīties ar papildus informāciju internetā sev brīvajā laikā. Liepājas filiālē galvenie produkti, kas tiek pārdoti ir medaļas, skuvekļi un vitamīni, ar nezināmu izcelsmi. Mēģinot noskaidrot, cik uzņēmumā iespējams nopelnīt, kā zināms telemārketingā pārdoto skaits vienmēr ietekmēs tavu algu, sapratu, ka algas maksimums Liepājas filiālē ir 400-500 eiro. Tad jautājums, kāds ir vidējais rādītājs?

Spriežot pēc iepriekšējās ilggadīgās pieredzes šāda veida uzņēmumos sapratu, ka šī vieta ir neprofesionāla, neattīstīta un nesakārtota. Kompānijas faniem ar negatīvajiem komentāriem iesaku ieteikt saviem vadītājiem izstrādāt jauno darbinieku apmācības kursu, kā arī sakārtot telpu darba intervijas veikšanai, lai intervija nenorisinātos piesmakušā virtuvē.

Pēc darba sludinājumiem, kas atrodami internetā, saprotams, ka uzņēmums ir lielākais mārketinga uzņēmums ar vairāk kā 18 gadu pieredzi, laikam šī pieredze ir diezgan zemā dilitantu līmenī, absolūti bez profesionālisma, jo darba intervijā iespējams uzzināt, ka vairāk kā 1000 eiro iespējams nopelnīt tikai Rīgā kā vadītājam, jo tur esot lielākas algas nekā, piemēram, Liepājā.

Katram, kas vēlas izskatīt iespēju strādāt pārdošanā, tic, ka ir labs pārdevējs, ka tas varētu izdoties, iesaku izvērtēt līdzīgus uzņēmumus Liepājā, jo iespējas ir diezgan plašas, katrā ziņā šī vieta nav piemērota, lai nopelnītu, kā arī, lai iegūtu pieredzi pārdošanā.
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā